مقالات

خرید باسکول محک 09122076310

خرید باسکول محک 09122076310

خرید باسکول محک یکی از معروفترین برندها در عرصه باسکول های دیجیتال فروشگاهی و صنعتی همواره مورد استقبال بی نظیر کاربران قرار گرفته است. باسکول های دیجیتال محک دارای 24 ماه گارانتی و 10 سال خدمات گسترده پس از فروش شرکت توزین توان سنجش (شرکت محک) می باشند. خرید باسکول محک مانند هر وسیله دیگری نیازمند داشتن اطلاعات کافی درباره انواع آن و همچنین نیازهای مشخص هر کسب و کار و شغل است. فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل با داشتن تجربه ای 20 ساله در زمینه فروش باسکول های دیجیتال محک، خرید باسکول های دیجیتال فروشگاهی و صنعتی محک را برای شما آسان کرده است.

اطلاعات لازم جهت خرید باسکول محک :

خرید باسکول محک

باسکول محک از یک صفحه نمایشگر به همراه مجموعه ای از کلیدهای فیزیکی یا لمسی تشکیل شده که کلیه عملیات محاسبه وزن را به صورت کاملا خودکار و بسیار دقیق انجام می­ دهد. دقت بالا در توزین و همچنین عدم دخالت نیروی انسانی در محاسبه قیمت را شاید بتوان از مزیت های باسکول محک که در ابتدا تولید می ­شدند نام برد، اما امروزه و با پیشرفت تکنولوژی امکانات بیشتری به باسکول محک اضافه شده که کار را برای توزین بیش از پیش آسان کرده اند.

از جمله ویژگی های باسکول محک امروزی باید به مواردی همچون: چاپ فاکتور از طریق اتصال به چاپگر جانبی محک، قابلیت قطعه شماری، قابلیت اتصال به کامپیوتر، کارتخوان های بانکی و شبکه بی سیم وای فای (WiFi)، نمایشگر بسیار باکیفیت LED برای نمایش اطلاعات مورد نیاز مانند وزن کالا و قیمت کالا و قیمت کل اشاره نمود.

انواع باسکول محک | خرید باسکول محک :

خرید باسکول محک

شما با نگاهی به انواع باسکول دیجیتال فروشگاهی و صنعتی محک موجود در فروشگاه دیجی اسکیل پی خواهید برد که پنج مدل باسکول پیش روی شما برای خرید باسکول محک قرار دارند که باید به باسکول ثابت محک، باسکول متحرک محک، باسکول دیواری محک، باسکول چرخدار محک، باسکول غلطکی محک اشاره نمود.

خلاصه و مفید بدانیم از انواع باسکول های دیجیتال فروشگاهی و صنعتی محک :

1-نوع باسکول ثابت محک از انواع باسکول های دیجیتال فروشگاهی و صنعتی محک است که به نمایشگری بر روی بدنه و بدون قابلیت جابجایی مجهز شده و به همین دلیل به آن باسکول ثابت گفته می­ شود.

2-باسکول متحرک محک در نقطه مقابل باسکول ثابت قرار می­ گیرد و نمایشگر آن دیگر بر روی بدنه و به صورت ثابت قرار ندارد بلکه بر روی سه پایه ای قرار دارد که می ­توان به لطف کابل جدا کننده این صفحه نمایشگر را در چندین متر دورتر از باسکول دیجیتال قرار داد.

3-یکی دیگر از انواع باسکول های محک که نمایشگر آن بر روی دیوار نصب می­ شود، باسکول دیواری محک است. نمایشگر باسکول دیواری محک بر روی بدنه باسکول تعبیه نشده و همچنین بر روی پایه نیز قرار نگرفته است بلکه باید بر روی دیوار مد نظر نصب گردد.

4-باسکول چرخدار محک همانطور که از نامش پیداست مجهز به چهار چرخ تعبیه شده در زیر باسکول دیجیتال بوده که جابجایی و حرکت این مدل از باسکول فروشگاهی و صنعتی محک را آسان نموده است.

5-باسکول غلطکی محک که دارای رول های متحرک توزین بوده و با رول های موازی در یک راستا توزین را ثبت و اجرا می نمایند، باسکول رولیک یا همان غلطکی محک برای توزین مواد سنگین کاربرد داشته و با حرکت دادن کالا به سمت رول های توزین، وزن ثبت می گردد.

برای خرید باسکول محک باید متناسب با نیاز و شرایط بهترین گزینه را انتخاب نموده و یا در صورت نیاز به دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می ­توانید با تیم مجرب فروش و خدمات پس از فروش فروشگاه دیجی اسکیل تماس حاصل فرمایید.

خرید باسکول محک مدل ثابت :

خرید باسکول محک

یکی از انواع باسکول محک که از قدیمی ترین باسکول های تولید شده در شرکت توزین توان سنجش نیز محسوب می شود، باسکول ثابت است. باسکول ثابت محک همانطور که گفته شد نمایشگری ثابت بر روی بدنه دارد و شما تنها می توانید مقداری زاویه دید آن را تغییر دهید. باسکول ثابت محک در دو نوع سینی گالوانیزه و سینی استیل به بازار عرضه می شود که شما در زمان خرید باسکول محک تعیین خواهید کرد که چه نوع سینی را برای باسکول دیجیتال محک نیاز دارید. باسکول ثابت محک در ظرفیت توزین مختلفی تولید می شود که باید به باسکول محک 200 کیلویی، باسکول محک 300 کیلویی، باسکول محک 500 کیلویی، باسکول محک 1تن، باسکول محک 1/5 تن و باسکول محک 2 تن اشاره نمود.

خرید باسکول محک مدل متحرک :

خرید باسکول محک

نمایشگر باسکول های محک مدل متحرک را به هر نقطه و مکانی که نیاز داشتید می توانید انتقال دهید و محدودیتی در این رابطه وجود ندارد. باسکول فروشگاهی محک متحرک مانند باسکول ثابت در چندین مدل و در ظرفیت های گوناگون تولید می شود. این ظرفیت‌ ها عبارتند از باسکول محک 200 کیلویی، باسکول 300 کیلویی محک، باسکول 500 کیلویی محک، باسکول 1000 کیلویی محک، باسکول 1500 کیلویی محک و باسکول 2000 کیلویی محک. سینی گالوانیزه و همچنین سینی استیل را نیز مانند باسکول ثابت می توانید برای خرید باسکول محک سفارش دهید، اما توجه داشته باشید که باسکول متحرک محک به صورت چرخدار عرضه نمی شود.

خرید باسکول محک مدل دیواری :

خرید باسکول محک

باسکول دیواری محک نیز به نوعی در دسته باسکول متحرک قرار میگیرد با این تفاوت که نمایشگر آن تنها بر روی دیوار قابل نصب و اجرا است. نصب نمایشگر باسکول دیواری محک بر روی دیوار و یا هر سطح دیگری باعث می‌شود تا برای مشاهده وزن به دست آمده دیگر نیازی به نزدیک شدن به نمایشگر را نداشته باشید. باسکول دیواری محک همانند دو مدل باسکول ثابت و باسکول متحرک محک نیز در ظرفیت های مشابه تولید می شود. سینی باسکول دیواری محک در دو نوع گالوانیزه و استیل در نظر گرفته شده اما به صورت چرخدار عرضه نمی شود.

خرید باسکول محک مدل چرخدار :

خرید باسکول محک

باسکول محک مدل چرخدار برای آن گروه از کاربرانی که نیاز مداوم به جابجایی باسکول دارند طراحی شده است. بکارگیری چهار چرخ مقاوم و مستحکم موجب شده تا کاربران به راحتی باسکول دیجیتال فروشگاهی و صنعتی محک را جابجا نمایند. یکی از پیشنهادات ویژه فروشگاه دیجی اسکیل برای مشتریان خود خرید و استفاده از باسکول های دیجیتال چرخدار محک می باشد، که در هنگام خرید باسکول محک چرخدار می توانید نوع سینی آن را به دلخواه خود و متناسب با شغل خویش از نوع ورق گالوانیزه و یا ورق استیل ضدزنگ با قابلیت شستشو انتخاب نمائید. باسکول محک مدل چرخدار در ظرفیت توزین مختلفی تولید می شود، باسکول محک 200 کیلویی، باسکول محک 300 کیلویی، باسکول محک 500 کیلویی، باسکول محک 1تن، باسکول محک 1/5 تن و باسکول محک 2 تن اشاره نمود.

خرید باسکول محک مدل غلطکی | باسکول محک رولیک :

خرید باسکول محک

یکی از انواع باسکول دیجیتال محک که برای کارخانجات و کارگاه ها بسیار مناسب است و می توان آن را در خط تولید مورد استفاده قرار دارد، باسکول رولیک دار محک یا همان باسکول غلطکی محک است. باسکول رولیک دار محک اول از هر چیز نمایشگری متحرک دارد و شکل ظاهری آن شبیه به باسکول متحرک است. اما دیگر خبری از سینی های صاف بر روی باسکول رولیک دار نیست و به غلطک های مخصوصی برای انتقال کالا و بار مجهز شده است. عملیات توزین در حین انتقال کالا انجام می شود که کار توزین و حمل را سرعت می بخشد. باسکول رولیک دار محک در ظرفیت های 300 کیلوگرم و 500 کیلوگرم عرضه می شود. از چرخ و همچنین سینی گالوانیزه و یا استیل نیز بر روی آن خبری نیست.

خرید باسکول محک در فروشگاه دیجی اسکیل | نمایندگی رسمی محک :

خرید باسکول محک

در خرید باسکول محک که امروزه در مدل های متنوع به فروش می رسند تنها نوع دیجیتالی را خواهید یافت که تمامی اطلاعات مورد نیاز و وزن به دست آمده را بر روی نمایشگر نشان می دهد. باسکول دیجیتالی محک با توجه به اینکه یکی از برندهای پرطرفدار محسوب می ­گردد در فروشگاه های متعددی عرضه و به فروش می ­رسد، اما در این بین باید فروشندگانی را انتخاب نمود که از اعتبار بالاتری برخوردار هستند. خرید و فروش انواع باسکول دیجیتال فروشگاهی و صنعتی محک در ابتدا نیاز به در اختیار داشتن اطلاعات کامل از سوی فروشنده دارد زیرا از دسته محصولاتی است که باید با ارائه اطلاعات و مشاوره کامل به فروش برسد.

خرید و فروش انواع باسکول در برخی از فروشگاه ها مانند نمایندگی محک به صورت کاملا تخصصی در حال انجام است، فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل نه تنها باسکول دیجیتال محک بلکه انواع ترازو دیجیتال محک، کالباس بر محک، کشوی پول محک، صندوق فروشگاهی محک و به طور کلی محصولات عرضه شده توسط شرکت توزین توان سنجش را با بهترین قیمت به فروش می­ رساند.

انواع باسکول های دیجیتال فروشگاهی و صنعتی محک بعد از خریداری در کوتاه ترین زمان به شما تحویل و یا ارسال می شوند. خرید باسکول محک از مجموعه دیجی اسکیل به لطف روش های متعدد فروش و ارسال از بسیاری نقاط کشور امکانپذیر است و به هر روشی که مایل باشید ثبت سفارش شما انجام خواهد شد. در کنار خرید باسکول محک به صورت اینترنتی، فروشگاه دیجی اسکیل آماده پذیرایی از خریداران به صورت حضوری نیز هست و با دسترسی های بسیار خوبی که به دفتر مرکزی دیجی اسکیل وجود دارد می توانید به راحتی در محل فروشگاه دیجی اسکیل حضور یافته و مدل مناسب را انتخاب و سفارش دهید.

چرا خرید باسکول محک بصورت اینترنتی و آنلاین مورد استقبال کاربران قرار گرفته است ؟

خرید باسکول محک

مهمترین موضوعی که ممکن است که پیش از خرید و فروش باسکول محک به آن توجه داشته باشید دسترسی آسان به فروشگاه و تسریع و تسهیل نمودن امر خرید است. خرید و فروش باسکول محک امروزه و با ورود پدیده ای به نام خرید و فروش اینترنتی در بسیاری از فروشگاه هایی که حتی روزی تنها فروش حضوری را انجام می­دادند نیز رواج پیدا کرده و مزیت هایی را نه تنها برای فروشنده بلکه بیش از هر چیز برای خریدار پدید آورده است. خرید و فروش باسکول دیجیتال محک به صورت اینترنتی نیاز خریدار برای مراجعه حضوری را به صفر رسانده و به راحتی می­ تواند در هر نقطه از کشور خرید خود را انجام دهد. فروشگاه دیجی اسکیل روش اینترنتی و تلفنی را برای افرادی که از مناطق دور قصد خرید باسکول محک را دارند در نظر گرفته است.

شما با خرید باسکول محک به صورت اینترنتی از نمایندگی باسکول محک انتخاب آگاهانه تری خواهید داشت زیرا کلیه مشخصات درج شده در کنار محصول را مشاهده و سپس خرید خود را نهایی می­ کنید. در هر ساعت از روز که نیاز داشته باشید می ­توانید به خرید باسکول محک بپردازید و مانند روش های حضوری دیگر با محدودیت هایی مواجه نخواهید بود. فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل امکان خرید باسکول محک را به هر دو روش حضوری و غیرحضوری برای شما فراهم نموده و متناسب با شرایط و صلاح دید خود می­ توانید خرید خود را انجام دهید.

قیمت باسکول محک | خرید باسکول محک :

خرید باسکول محک

عوامل متعدد و گوناگونی وجود دارند که قیمت باسکول های دیجیتال فروشگاهی و صنعتی محک را تحت الشعاع قرار می­ دهند که در این میان به مهمترین این عوامل و به صورت مختصر اشاره خواهیم کرد.

1-قیمت باسکول محک اول از هر چیز و مانند ترازو دیجیتال محک به قدرت توزین آن باز می­ گردد. قدرت توزین رابطه مستقیمی بر روی قیمت باسکول محک دارد. اگر شما قصد خرید باسکول محک با ظرفیت توزین بالا را داشته باشید پس بی برو برگرد باید هزینه بالاتری را نیز پرداخت نمائید.

2-امکانات از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت باسکول های روشگاهی و صنعتی محک است. باسکول هایی که از امکانات بیشتری برخوردار هستند مطمعنا قیمت بالاتری دارند. به طور مثال قیمت باسکول های دیجیتال محک که به قابلیت هایی همچون اتصال به کامپیوتر و یا تجهیزات جانبی متعدد مجهز شده بالاتر خواهد بود. البته قیمت باسکول را انتظارات شما تعیین می کند و هر چه باسکول جدیدتر و با امکانات بیشتر را نیاز داشته باشید در نتیجه گران تر خواهد بود.

از آنجایی که در کشور نوسان قیمت ها بازار را تحت تاثیر قرار داده است از این رو بسیاری از افرادی که نمی ­توانند با قیمت های بالا کنار بیایند به دنبال خرید باسکول ارزان محک هستند. اما باسکول محک ارزان را باید با بررسی هایی که نسبت به قیمت ها به عمل می آورید خریداری کنید و با انتخاب فروشگاهی که بهترین قیمت را در نظر گرفته باشد از هزینه های خود بکاهید. بهترین گزینه ای که پیش روی شما برای خرید باسکول ارزان محک وجود دارد فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل است که به صورت تخصصی محصولات این برند ایرانی را به فروش می ­رساند.

لیست قیمت باسکول محک موجود در فروشگاه دیجی اسکیل طبق تعرفه های شرکت توزین توان سنجش (شرکت محک) عرضه می شوند و همین موضوع سبب پایین آمدن قیمت ها شده است. باسکول ارزان نه تنها با یک روش بلکه با روش های گوناگون حضوری و غیرحضوری از فروشگاه دیجی اسکیل قابل خریداری است.

خرید باسکول محک

البته قابل به ذکر می باشد که علاوه بر باسکول محک در فروشگاه دیجی اسکیل فروش ترازوی کمری به همراه تعمیر ترازوی کمری در مدل‌ های مختلف فروشگاهی و با قابلیت‌ های گوناگون صورت می‌ گیرد. فروش ترازوی کمری دارای ستون و بدون ستون، انتخاب‌ های مختلفی را در اختیار شما می‌گذارد تا ترازوی کمری مناسب و دلخواه خود را تهیه و خریداری کنید. انواع ترازو کمری نیز با تنوع و توانایی‌ های بسیار تولید شده که گزینه‌ های بسیاری برای انتخاب به شما می‌ دهد.

بازگشت به لیست

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.