قوانین و مقررات فروشگاه دیجی اسکیل :

فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل در خدمت مشتریان گرامی می باشد مشروط به این که شما عزیزان کلیه قوانین و مقررات و شرایط و تذکرات مذکور را بدون هیچ گونه هک و اصلاح ، پذیرا باشید . کاربران گرامی در نظر داشته باشید استفاده شما از فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل به معنای موافقت شما با تمامی این قوانین و مقررات می باشد .

قوانین و مقررات عمومی فروشگاه دیجی اسکیل :

قوانین و مقررات فروشگاه دیجی اسکیل

با صراحت کامل اعلام میداریم تمامی قوانین و مقررات ثبت شده در فروشگاه دیجی اسکیل و هم چنین روند کاری دیجی اسکیل برابر با قوانین جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران تنظیم شده و تمامی کاربرانی که از وب سایت فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل استفاده می کنند موظف به رعایت قوانین ذکر شده در جهت حفظ امنیت و دستیابی به اهداف ارزشمند می باشند .

قوانین و مقررات حفظ حریم خصوصی کاربران :

قوانین و مقررات فروشگاه دیجی اسکیل

از آنجایی که کاربران برای استفاده از کلیه امکانات فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل نیازمند ثبت اطلاعات خود در قسمت ورود به سایت و یا ثبت نام می باشند ، دیجی اسکیل این اطمینان خاطر را به تمامی کاربران خود می دهد در حد توان و با استفاده از بروزترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های دنیای فناوری و اطلاعات در حفظ اطلاعات کاربران خود کوشا بوده و بصورت محرمانه نگهداری شوند .

قوانین و مقررات ثبت سفارش و ارسال آن در فروشگاه دیجی اسکیل :

قوانین و مقررات فروشگاه دیجی اسکیل 02166029751

روزهای اداری و کاری دیجی اسکیل شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح الی 18 عصر و پنج شنبه ها از ساعت 9 صبح الی 15 بعدظهر می باشد . جمعه ها به علاوه ایامی که در تقویم رسمی کشور ایران تعطیل اعلام شده باشند ، جزو روزهای اداری و کاری فروشگاه دیجی اسکیل نمی باشند . روزهای اداری و کاری و یا روزهای غیر اداری و کاری فروشگاه دیجی اسکیل که ثبت سفارشات مشتریان گرامی انجام می شود طی 24 ساعت به باربری ، تیپاکس ، ترمینال و غیره… طبق درخواست مشتریان تحویل داده می شود .

توجه توجه توجه : ارسال رایگان برای ثبت سفارشات بالای 30000000 میلیون تومان در فروشگاه دیجی اسکیل انجام خواهد شد ، هزینه ارسال کالاهای ثبت و خریداری شده در سایت اینترنتی فروشگاه دیجی اسکیل زیر قیمت مذکور به عهده خود مشتریان می باشد.

قوانین و مقررات شرایط مرجوعی کالا در فروشگاه دیجی اسکیل :

شرایط باز پس گیری کالا طبق نظر کارشناسان فروشگاه اینترنتی دیجی اسکیل صورت می پذیرد .

قوانین و مقررات کپی رایت فروشگاه دیجی اسکیل :

قوانین و مقررات

کلیه محتوایات پایگاه اینترنتی “کپی رایت” توسط فروشگاه دیجی اسکیل و یا پشتیبانان آن است . تمامی حقوق محفوظ است . در صورت هر گونه تخلف با فرد یا افراد متخطی برخورد قانونی خواهد شد .