نمایندگی محک مجموعه ای فعال در زمینه محصولات شرکت محک می باشد . شرکت مهندسی توزین توان سنجش با نام تجاری محک از سال ۱۳۷۵ در صنعت تجهیزات فروشگاهی فعالیت خود را آغاز کرده است و اکنون با بیش از دو دهه تجربه در طراحی و تولید محصولات فروشگاهی شامل ترازو ، باسکول ، صندوق­ های فروشگاهی الکترونیکی ، کالباس بر ، کشوی پول ، دستگاه ضدعفونی کننده ، جک پارکینگ ، آیفون تصویری ،چاپگر و غیره… توانسته است در نیل به اهداف ملی ، استقلال اقتصادی و تامین نیازهای داخلی کشور و قطع وابستگی به بازارهای خارجی گامی موثر و بلند بردارد . امروز با همکاری نمایندگی محک در سراسر کشور ، شرکت محک برآن است تا با توسعه و تولید تجهیزات فروشگاهی ، در ارائه محصولات و خدمات با کیفیت ایرانی همچنان پیشگام باشد .

نمایندگی محک

شرکت محک :

شرکت توزین توان سنجش افتخار بزرگترین تولید کننده صنایع فروشگاهی را با بیش از 25 سال سابقه دارد و همیشه بر آن است تا با بکارگیری تمام توان خود نیازهای مصرف کنندگان را برآورده سازد . طراحی کلیه محصولات شرکت محک توسط مهندسین مجرب ایرانی صورت گرفته است و تمامی فرآیند تولید که در شرکت محک انجام می گیرد ، بخش تحقیق و توسعه شرکت با بهره گیری از دانش روز جهان و توانمندی های مهندسین کارآمد و نیاز سنجی از بازار روز کشور اقدام به تولید با استفاده از تکنولوژی منحصربفرد نموده که در نوع خود جزو پیچیده ترین و کارآمدترین  فناوری های روز دنیا می باشد .

شرکت محک طی بیش از 25 سال فعالیت خود موفق به دریافت گواهی های بسیاری از جمله علامت CE اروپا و همچنین دریافت گواهی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان در سال 97 شده است . خلاقیت ، یکپارچگی و مشتری مداری از ارزش های شرکت ترازو محک بوده و هست . شایان ذکر است مسئولیت پذیری نسبت به ارائه­ خدمات به مصرف کنندگان در شرکت محک نهادینه شده است و این خود دلیلی است بر اعتماد شما عزیزان در تمام این سالهاست . نمایندگی محک در سراسر کشور همیشه اصول بالا را مورد توجه در مسائل کاری خود قرار می دهند .

محصولات نمایندگی محک :

نمایندگی محک

الف: دسته فروشگاهی

 • ترازوی دیجیتال
 • باسکول دیجیتال
 • کالباس بر دستی
 • کشوی پول
 • صندوق فروشگاهی
 • جک در باز کن محک
 • ریموت محک
 • آیفون تصویری
 • پرینتر جانبی محک

ب: بهداشتی

 • دستگاه ضدعفونی کننده

که در ادامه به صورت تخصصی جهت آشنایی کامل مصرف کنندگان عزیز با کلیه محصولات نمایندگی محک هر دسته از محصولات را توضیح میدهیم .

معرفی ترازوی دیجیتال نمایندگی محک :

نمایندگی محک

در نمایندگی محک ترازوهای دیجیتالی در وزن 15 کیلوگرم ، 30 کیلوگرم ، 35 کیلوگرم ، 50 کیلوگرم ، 70 کیلوگرم  موجود می باشد . ترازوی فروشگاهی نمایندگی محک در مدل ها و انواع مختلف از لحاظ امکانات ، ظرفیت توزین و نیز دقت توزین طراحی و تولید شده است . ترازوی محک مدل 9800 – ترازوی محک مدل 11000 – ترازوی محک مدل 14000 – ترازوی محک مدل 15000 – ترازوی 35 و 50 کیلویی محک در مدل 15000plus ، ترازو محک 70 کیلویی در مدل 14000plus و 14000pro و 17000plus ، ترازوی 35 و 50 کیلویی محک مدل 16000 از تولیدات جدید شرکت ترازو محک می باشند . مدل های ترازوی فروشگاهی نمایندگی محک را شامل می شوند که هر مدل خود دارای انواع و نمونه های مختلف است . ترازوی بارکدزن محک و ترازوی پرینتردار محک جزو پر قابلیت ترین و مجهزترین ترازوی فروشگاهی نمایندگی محک هستند .

قابلیت اتصال به شبکه بی سیم (WiFi) و همچنین اتصال ترازوی محک به دستگاه کارتخوان (POS) از امکانات ویژه ترازوی فروشگاهی نمایندگی محک به شمار می آید . یکی دیگر از برتری های همیشگی ترازوی محک دقت بی نظیر آنها بوده است که برای بسیاری از خریداران و متقاضیان ملاک اول و آخر به شمار می رود . داشتن دقت 2 گرم برای یک ترازو فروشگاهی 35 کیلویی یا 50 کیلویی می تواند نظر بسیاری را جلب کند .

انواع باسکول دیجیتال نمایندگی محک :

نمایندگی محک

باسکول های دیجیتال نمایندگی محک در وزن باسکول محک 200 کیلویی و 300 کیلوگرم و 500 کیلوگرم و 1 تن و 5/1 تن در فروشگاه دیجی اسکیل موجود می باشند . انواع مدل های باسکول در نمایندگی محک شامل : باسکول محک ثابت ، باسکول محک دیواری و باسکول محک متحرک در دو گروه باسکول محک چرخدار و باسکول محک بدون چرخ می باشند . باسکول های دیجیتالی و صنعتی محک تک لودسل هستند که این لودسل چهار پر صنعتی در مرکز سینی توزین قرار دارد .

1-باسکول محک ثابت : پرفروش ترین مدل باسکول دیجیتالی و صنعتی نمایندگی محک می باشد و طراحی آن به صورت علمکدار بوده یعنی نمایشگر این باسکول بروی بدنه آن قرار دارد و امکان جدا سازی نمایشگر از خود باسکول وجود ندارد و تمامی سیستم توزین در یک جا تعبیه شده و کاربران می تواند به آسانی توزین کلیه اقلام وزنی و غیر وزنی خود را انجام دهند .

2-باسکول محک دیواری : باسکول دیجیتالی و صنعتی بدون علمک و یا نمایشگر دیواری هستند و به باسکول پرتابل نمایندگی محک معروف هستند که امکان جا به جایی نمایشگر را داردند برای مثال کاربران می توانند نمایشگر این مدل باسکول محک را بروی دیوار نصب نمایند و یا بروی زمین کنار سینی توزین قرار دهند و یا بروی میز کار خود گذاشته و توزین کلیه مواد و محصولات خود را کنترل نمایند .

3-باسکول محک متحرک : در این مدل از باسکول های دیجیتالی و صنعتی نمایندگی محک نمایشگر بر روی پایه اکویی (سه پایه) قرار دارد و توسط یک سیم رابط به طول 4 متر به متصل به سینی توزین باسکول است البته قابلا ذکر است که به درخواست کاربران امکان افزایش طول این سیم رابط وجود دارد . جا به جایی نمایشگر این باسکول به آسانی امکانپذیر می باشد .

نمایندگی محک برای تمامی باسکول های دیجیتالی و صنعتی خود چرخ یا گاری بصورت استاندار و تراز شده  تولید می کند که در قسمت زیرین کفه توزین قرار می گیرد و امکان توزین استاندارد را فراهم می کند . در مورد چرخ های باسکول محک در نمایندگی محک باید گفت به دو دسته تقسیم می شوند .

دسته اول : باسکول هایی که در نمایندگی محک به صورت فابریک چرخ ها به خود باسکول جوش داده می شود و دیگر کاربر قادر به جدا سازی این چرخ ها از باسکول نمی باشند و البته نسبت به چرخ های دیگر قیمتشان هم مناسب تر است .

دسته دوم : گاری چرخدار استانداری که در نمایندگی محک  تولید شده و به صورت چهار پایه است و نحوه استفاده ی آن به این گونه است که کاربر در زمان مورد نیاز جهت جا به جایی باسکول محک آن را بروی این گاری چرخدار یا همان چهار پایه قرار می دهد و امر جا به جایی باسکول محک به آسانی انجام می شود و قابلیت جدا سازی از باسکول نمایندگی محک را دارد که البته قیمت آن نسبت به قبلی بالاتر است .

و نوع چرخ های باسکول های دیجیتالی و صنعتی نمایندگی محک معرفی شده به دو نوع تقسیم می شوند ، نوع اول چرخ معمولی باسکول محک و نوع دوم چرخ پاترولی باسکول نمایندگی محک که با توجه به نوع چرخ انتخاب شده توسط کاربران قیمت آن هم تغییر می کند .

معرفی کالباس بر در نمایندگی محک :

نمایندگی محک

کالباس بر های دستی در نمایندگی محک موجود می باشند . کالباس بر نمایندگی محک مدل MS275A180 و کالباس بر محک مدل MS275A180S انواع کالباس بر نمایندگی محک را شامل می شود . کالباس بر دستگاهی است که جهت برش دادن و حلقه حلقه کردن مواد خوراکی همچون کالباس ، سوسیس ، پنیر پیتزا ، گوشت و نظایر آن مورد استفاده قرار می گیرد . این دو مدل کالباس بر نمایندگی محک از نظر ساختار ظاهری دارای شباهت های بسیاری می باشند . تمام بدنه کالباس بر محک مدل MS275A180 و کالباس بر محک مدل MS275A180S هر دو از آلومینیوم آنودایز شده تولید شده که در برابر عواملی همچون پوسیدگی ، خوردگی و زنگ زدگی از استحکام و مقاومت بسیار زیادی برخوردار است .

اندازه تیغه در هر دو مدل از کالباس بر نمایندگی محک نیز یکسان و به اندازه 27.5 سانتیمتر می باشد . 24 سانتیمتر حداکثر قطر برش در کالباس بر محک مدل MS275A180 و کالباس بر محک مدل MS275A180S است . ضخامت برش در دو مدل کالباس بر نمایندگی محک قابل تنظیم بوده و از حداقل 1 میلیمتر تا حداکثر 1 سانتیمتر تعیین شده است . نوع عملکرد کالباس بر نمایندگی محک مدل MS275A180 و کالباس بر نمایندگی محک مدل MS275A180Sنیز به یک صورت بوده و به روش دستی انجام می پذیرد . تفاوت عمده و بارز این دو مدل از کالباس بر نمایندگی محک در این است که کالباس بر محک مدل MS275A180S ترازودار است .

بدیهی است که این ترازو جهت توزین مواد برش داده شده برای کالباس بر محک ترازو دار تعبیه شده است . محل قرارگیری ترازو در کالباس بر نمایندگی محک ترازودار دقیقاً پشت کابین و زیر تیغه کالباس بر است . کالباس ، ژامبون ، سوسیس و غیره… به محض برش داده شدن توسط کالباس بر محک ترازودار بر روی ترازوی قرار گرفته و وزن آن محاسبه می شود . 3 کیلوگرم میزان ظرفیت ترازو در کالباس بر محک ترازو دار است . میزان دقت در اندازه گیری تعیین شده برای ترازوی کالباس بر محک ترازو دار نیز معادل 5 گرم می باشد .

مشخصات کشوی پول در نمایندگی محک :

نمایندگی محک

کشوی پول دستی محک مدل  MCD8 و کشوی پول برقی محک مدل MCD15  انواع کشو پول نمایندگی محک را شامل می شوند .

مشخصات کشو پول محک مدل MCD8 :

نمایندگی محک

 • بدنه یکپارچه فلزی با استحکام بالا
 • قابل قفل شدن برای امنیت
 • دارای چهار محل جهت نگهداری اسکناس (باامکان افزایش)
 • دارای چهار محل جهت نگهداری سکه (با امکان افزایش)
 • رنگ ثابت کوره­ای(الکترواستاتیک)
 • در رنگ های متنوع ( سفید ، قرمز ،مشکی )
 • دارای محلی برای نگه داری چک پول
 • وزن : ۴/۷۰۰ کیلوگـرم
 • ابـعاد دسـتگاه: طـول: ۴۲۰ میلیمترعـرض: ۴۰۳ میلیمترارتـفـاع: ۹۰ میلیمتر

مشخصات کشو پول محک مدل MCD15 :

نمایندگی محک

 • بدنه یکپارچه فلزی با استحکام بالا
 • قابل قفل شدن برای امنیت
 • دارای چهار محل جهت نگهداری اسکناس (باامکان افزایش)
 • دارای نه محل جهت نگهداری سکه (با امکان افزایش)
 • رنگ ثابت کوره­ای(الکترواستاتیک)
 • در رنگ های متنوع ( سفید ، قرمز ،مشکی )
 • دارای محلی برای نگه داری چک پول
 • وزن :  6کیلوگـرم
 • ابـعاد دسـتگاه: طـول: 415 میلیمترعـرض: 445 میلیمترارتـفـاع: 120 میلیمتر
 • چراغ تشخیص اصالت اسکناس
 • دارای زنگ باز شدن کشوی پول
 • امکان اتصال از طریق پورت RJ11

دستگاه ضدعفونی کننده در نمایندگی محک :

نمایندگی محک

دستگاه ضدعفونی کننده نمایندگی محک پدالی و دستگاه ضدعفونی کننده نمایندگی محک چشمی انواع دستگاه ضدعفونی کننده نمایندگی محک را شامل می شوند . دستگاه ضد عفونی کننده دست نمایندگی محک دستگاه محلول پاش است که امروزه و در برهه کنونی ، یعنی دنیاگیری ویروس کووید 19 ، از اهمیت بسیاری در شرکت ها ، اداره ها ، باشگاه ها و آرایشگاه ها برخوردار شده است . یقینا دلیل نخست اهمیت پیدا کردن چنین دستگاهی ، حفاظت از سلامت و جان افراد است .

شرکت توزین توان سنجش نیز با طراحی نمونه ای دستی از این دستگاه ، گامی برای تامین سلامت و بهداشت محیط کسب و کار برداشته است . دستگاه ضد عفونی کننده دست نمایندگی محک طراحی بسیار ساده ای دارد . تا آنجا که تنها با فشردن یک پدال ساده و یا با قرار دادن دست به زیر چشمی دستگاه ضدعفونی کننده می توان محتویات مخزن محلول پاش را روی دست ها افشاند . مخزن پایین دستگاه تعبیه شده است و علمکی بلند ، که هدایت کننده محلول ضد عفونی کننده دست است . ارتفاع علمک ضد عفونی کننده محک 90 سانتیمتر است . اندازه ای قابل قبول برای هر قد و قامتی تا دست ها را به راحتی زیر محل افشاندن محلول ضد عفونی قرار دهد .

این دستگاه ضدعفونی کننده دست با مخزنی 3 لیتری ، امکان پاشش محلول تا 2000 بار را مهیا کرده است . این در حالی است که نیاز به هیچ گونه نصب و راه اندازی خاصی ندارد و این به کمک ساختار ساده و پدالی و چشمی دستگاه محلول پاش دست نمایندگی محک فراهم شده است . تنها اتصال ممکن ، اتصال به برق شهری است که برای روشن شدن چراغ LED تعبیه شده روی بدنه نیاز است . چراغی که برای نشان دادن پر بودن مخزن به کار می آید . دستگاه ضد عفونی کننده دست نمایندگی محک را می توان در هر محیط صنعتی و نیمه صنعتی و فروشگاهی به کار برد .

نمایندگی محک :

شرکت محک از تولید کنندگان ایرانی بسیار شناخته شده و معتبر در ایران است و تولیدات این برند با تجربه در حال توسعه روز افزون می باشد و جزو اولین های پرطرفدار در این صنعت می باشد . از ویژگی ها و امتیازات برجسته و منحصر بفرد محصولات نمایندگی محک گارانتی و خدمات پس از فروش طولانی مدت 24 ماهه آن می باشد که نشان از کیفیت بسیار عالی و بالای کلیه محصولات نمایندگی محک است .

عرضه و پخش محصولات شرکت توزین توان سنجش (محک) ماهیت وجودی دیجی اسکیل سایت ترازو محک به عنوان نمایندگی محک است . همین امر ایجاب می‌کند تا متوجه مسئولیت خود در نقش نمایندگی محک یا نمایندگی ترازوی محک ، یا عامل فروش توزین توان سنجش باشیم . وظایفی که به عنوان یک نمایندگی محک بر دوش خود می‌بینیم ، در نهایت جلب تام و تمام رضایت مشتری خواهد بود . این هدف خود ناشی از سال‌ها تجربه‌اندوزی در زمینه عرضه و فروش محصولات فروشگاهی به دست آمده است ؛ بی شک در این بین دریافتن اهمیت رضایت مشتری ، که اعتبار دهنده هر مجموعه یا تولیدکننده یا پخش‌کننده‌ای است ، نقش غیرقابل انکاری داشته است .

مشتری مداری در نمایندگی محک :

نمایندگی محک

این امر یعنی جلب کردن رضایت کامل متقاضی یا خریدار ، به روش‌های مختلفی میسر خواهد شد که مجموعه دیجی اسکیل (نمایندگی محک) به سبب تجربه مفید اندوخته طی 20 سال ، به ساز و کارهای آن آشناست و قادر به برآورده کردن تمامی آنهاست . توقعی که مشتریان از خرید در نمایندگی محک دارند بنا بر انتظاری عمومی شکل می‌گیرد که طی دهه‌ها و بلکه صده‌ها میان بازاریان و مصرف‌کننده وجود داشته است . وقوف به این انتظارها یا توقعات ، وظیفه هر نمایندگی  محک یا فروشنده یا عرضه‌کننده‌ای خواهد بود . به عنوان سایتی فروشگاهی برقراری ارتباط دائم و همیشگی با خریدار برایمان مساله‌ای آشکار است .

برقراری ارتباط کلامی با خریدار ، برای خاطر جمع کردن او از احساس مسئولیت فروشنده نصبت به خرید او ، معتمد کننده ترین شکل جلب اعتماد مشتری است . بر همین منوال ، هر سوال یا پیش‌آمد برای مشتری در نمایندگی ترازوی محک قابل پیگیری خواهد بود و ما جوابگوی تلفنی سوال‌ هایتان خواهیم بود . ضمن آنکه مشاوره و راهنمایی برای بهترین خرید ممکن نصبت به شرایط کسب و کار و نیاز شما و استطاعت مالیتان را نیز برای خود وظیفه می‌دانیم و این خدمت را به صورت رایگان برایتان انجام خواهیم داد .

نمایندگی محک

امکان ارسال محصولات محک در نمایندگی محک به سرتاسر ایران وجود دارد و با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن انجام خواهد گرفت . یکی از مزایای نمایندگی‌ها برخورداری از قیمت بهتر نصبت به دیگر عرضه کنندگان است و ما نیز به پیروی از همین اصل ، محصولات محک را با بهترین قیمت ارائه کرده‌ایم . سوا از تمامی اینها ، اعتمادی که تجربه 20 ساله دیجی اسکیل توانسته بسازد ، سرمایه‌ای کم نظیر شمرده می‌شود تا همواره کیفیت عرضه محصولات را در نمایندگی محک به بهترین شکل حفظ کنیم .